InfraShape – Rower

Infrashape Horizontal jest połączeniem roweru z podciśnieniem i podczerwienią. Jest to świetne połączenie, która pozwala bezpiecznie ćwiczyć i dba o naszą sylwetkę.

Zanim wejdziemy na rower, zakładamy na siebie specjalny pas, który wyglądem przypomina spódnicę. W rowerze jesteśmy zamknięte od pasa w dół dzięki czemu podczerwień i podciśnienie działa w najbardziej newralgicznych miejscach. Następnie wybieramy 1 z 6 dostępnych programów dostosowany do możliwości osoby korzystającej i zaczynamy .

Jak rower działa na nasz organizm?

Podciśnienie, które wytwarza się w urządzeniu dobrze wpływa na ukrwienie całego ciała, pobudza płyny ustrojowe do pracy w tym limfę, która jest odpowiedzialna za wydobywanie się toksyn, dzięki temu organizm zaczyna lepiej funkcjonować i pozbywać się produktów przemiany materii. Im mniej toksyn w organizmie tym lepiej pracuje każda komórka ciała, co przekłada się na szybsze spalanie tkanki tłuszczowej, lepsze samopoczucie i zdrowszą, a co za tym idzie ładniejszą skórę.

Podczerwień czyli ciepło, które wytwarza się w urządzeniu rozgrzewa nasze ciało rozszerzając naczynia krwionośne. Krew odprowadza zbędne produkty przemiany materii, transportuje substancje odżywcze, ułatwia wymianę tlenową i pełni rolę odpornościową. Podczerwień pobudza krążenie krwi co przekłada się na lepsze funkcjonowanie organizmu oraz piękny wygląd. Pozbywając się toksyn z organizmu skóra wygląda lepiej, wyrównuje się jej koloryt, staje się gładka, miękka i elastyczna.

Zrewolucjonizowane połączenie ćwiczeń na leżącym rowerku podparte technologia podciśnienia, promieniami podczerwieni i kolagenem gwarantuje  wszechstronność, celowość działania i pozytywne doznania.

Bezpieczny

Ćwicząc w pozycji leżącej odciążamy kręgosłup i stawy co jest świetne dla osób, które mają problem w tym obrębie. Pozycja leżąca dodatkowo uaktywnia mięśnie brzucha, dzięki czemu stają się silniejsze. Sama pozycja jest wygodna i bezpieczna, przez co może się wydawać, że ćwiczenia są łatwiejsze. Wszystko jednak zależy od ustawienia parametrów. Trening na rowerku może być również intensywny jak i na bieżni.
Urządzenie pomaga zgubić zbędne kilogramy, zachować smukłą sylwetkę, poprawić wydolność organizmu i uelastycznić skórę.

Rower wyposażony jest w lampy kolagenowe, skierowane na skórę nóg. Dzięki odpowiednio dobranej długości fali świetlnej pobudza ją do produkcji kolagenu. Lampy kolagenowe emitują promieniowanie czerwone, które dociera  pod skórę do głębokości 10 mm i stymulują procesy, m.in. odbudowują włókna kolagenowe zawarte w skórze. Skóra już po kilku regularnych sesjach jest odpowiednio nawilżona. Lampy łagodzą również objawy trądziku oraz poprawiają kondycję skóry. Dodatkowo skutecznie zahamowują procesy starzenia. Skóra staje się jędrna i sprężysta. Rozjaśniają przebarwienia, zmniejszają pory w skórze oraz rozstępy i cellulit. Zdecydowanie skóra staje się odporniejsza oraz szybciej się goi.