BTL EXILIS

Exilis to nieinwazyjny system redukowania tkanki tłuszczowej, modelowania wybranych partii ciała, a także niwelowania cellulitu. Oparty jest o technologię RID (Rozpoznanie Izolacja Dezaktywacja). Zabieg opiera się na wykorzystaniu następujących elementów: terapii ultradźwiękowej oraz radiofrekwencji.

Zabieg przy użyciu systemem Exilis może być wykonany zarówno zimą, jak i latem. Dedykowany jest on wszystkim fototypom skóry. Proces rozgrzewania tkanek i działania ultradźwięków trwa zazwyczaj 30-60 minut. W przypadku całej serii, zabiegi wykonywane są w kilkudniowych odstępach.

Wykorzystanie systemu Exilis pozwala:

  • zredukować nadmiar tkanki tłuszczowej,
  • wymodelować wybrane partie ciała,
  • ujędrnić i zagęścić skórę,
  • zredukować cellulit,
  • poprawić koloryt skóry,
  • zniwelować rozstępy.

 

System Exilis wykorzystywany jest również w formie rewolucyjnego zabiegu na twarz. Urządzenie medyczne stymuluje proces neokolagenezy –tzn. wpływa na produkcję nowego kolagenu. Co ważne, zabieg jest całkowicie bezbolesny. Klienci mogą odczuwać jedynie przyjemne, delikatne ciepło. Co ważne, efekty są zauważalne niemal natychmiast.

Dzięki wykorzystaniu systemu Exilis, nasza cera staje się znacznie bardziej promienna i jędrna. Zabieg liftingujący nie tylko poprawia kondycję i jakość skóry, redukuje również zmarszczki i poprawia koloryt.

Przy użyciu bezinwazyjnego systemu Exilis można również wymodelować kształt i owal twarzy (zredukować widoczność tzw. „drugiego podbródka”), zniwelować opuchlizny i worki pod oczami, odmłodzić skórę w okolicach: oczu, ust, czoła, szyi oraz dekoltu. Osoby zainteresowane modelowaniem owalu twarzy muszą jednak pamiętać, że efekt jest widoczny po wykonaniu całej serii zabiegów.