Body Shape i Vacu Magic – Bieznia


Bieżnia Body Shape i Vacu Magic jest połączeniem bieżni z podciśnieniem i podczerwienią. Dzięki czemu ułatwia spalanie tkanki tłuszczowej i redukcję cellulitu.

Zanim wejdziemy na bieżnię, zakładamy na siebie specjalny pas, który wyglądem przypomina spódnicę. W bieżni jesteśmy zamknięte od pasa w dół dzięki czemu podczerwień i podciśnienie działa w najbardziej newralgicznych miejscach. Następnie wybieramy 1 z 6 dostępnych programów dostosowany do możliwości osoby korzystającej i zaczynamy .

Jak bieżnia działa na nasz organizm?

Podciśnienie, które wytwarza się w urządzeniu dobrze wpływa na ukrwienie całego ciała, pobudza płyny ustrojowe do pracy w tym limfę, która jest odpowiedzialna za wydobywanie się toksyn, dzięki temu organizm zaczyna lepiej funkcjonować i pozbywać się produktów przemiany materii. Im mniej toksyn w organizmie tym lepiej pracuje każda komórka ciała, co przekłada się na szybsze spalanie tkanki tłuszczowej, lepsze samopoczucie i zdrowszą, a co za tym idzie ładniejszą skórę.

Podczerwień czyli ciepło, które wytwarza się w bieżni rozgrzewa nasze ciało rozszerzając naczynia krwionośne. Krew odprowadza zbędne produkty przemiany materii, transportuje substancje odżywcze, ułatwia wymianę tlenową i pełni rolę odpornościową. Podczerwień pobudza krążenie krwi co przekłada się na lepsze funkcjonowanie organizmu oraz piękny wygląd. Pozbywając się toksyn z organizmu skóra wygląda lepiej, wyrównuje się jej koloryt, staje się gładka, miękka i elastyczna.

DODATKOWE OPCJE

Bieżnia Vacu Magic wyposażona jest również w lampy kolagenowe, które skierowane są na skórę twarzy, szyi i ramion. Dzięki odpowiednio dobranej długości fali świetlnej pobudza ją do produkcji kolagenu. Lampy kolagenowe emitują promieniowanie czerwone, które dociera  pod skórę do głębokości 10 mm i stymulują procesy, m.in. odbudowują włókna kolagenowe zawarte w skórze. Skóra już po kilku regularnych sesjach jest odpowiednio nawilżona. Lampy łagodzą objawy trądziku oraz poprawiają kondycję skóry. Dodatkowo skutecznie zahamowują procesy starzenia. Skóra staje się jędrna i sprężysta. Rozjaśniają przebarwienia, zmniejszają pory w skórze oraz rozstępy i cellulit. Zdecydowanie skóra staje się odporniejsza oraz szybciej się goi.