BTL EMBODY

Jest to innowacyjne i jedyne w swoim rodzaju urządzenie, które jednocześnie spala tłuszcz i buduje mięśnie. W sposób bezbolesny i bezinwazyjny możesz zliftingować i unieść pośladki, zwiększyć ich jędrność i umięśnienie, a także wyszczuplić talię i wyrzeźbić umięśniony brzuch. To rozwiązanie idealne dla fanów szczupłej, ale wysportowanej sylwetki!

Jak wygląda zabieg ?

Zabieg polega na intensywnym treningu mięśni, który wykonuje samodzielnie urządzenie EMBODY. Bezpośrednio do ciała przykładane są jeden lub dwa aplikatory, przypominające kształtem duże żelazka. Umieszcza się je na ciele tam, gdzie chcemy wzmocnić i wyrzeźbić mięśnie oraz spalić tkankę tłuszczową. Dla stabilizacji aplikatory mocujemy do ciała specjalnymi pasami. Energia HIFEM wywołuje regularne drgania, które np. w przypadku treningu mięśni brzucha zastępują ok. 20 tysięcy brzuszków.

Jak EMBODY buduje mięśnie ?

Tkanka mięśniowa musi przystosować się do ekstremalnego treningu. Dlatego wytwarza nowe
włókna mięśniowe, zwiększa gęstość i objętość mięśni. To powoduje, że mięśnie są większe, lepiej napięte i bardziej widoczne.

Jak EMBODY spala tłuszcz ?

Ponieważ w trakcie zabiegu BTL EMBODY mięśnie wykonują ponad maksymalne skurcze, mózg otrzymuje informację, że potrzebna będzie energia i to w ekstremalnych dawkach. Dlatego organizm uwalnia potężną ilość energii z najbliżej położonych komórek tłuszczowych. Efekt kaskadowy uruchamia intensywną lipolizę. I tak dochodzi do spalenia tkanki tłuszczowej znajdującej się w sąsiedztwie kurczących się mięśni.

Certyfikat FDA

O skuteczności BTL EMBODY w rzeźbieniu mięśni brzucha i modelowania pośladków świadczy rekomendacja Amerykańskiej Agencji ds. Żywności i Leków. To jedyna zatwierdzoną przez FDA procedura do rozbudowy tkanki mięśniowej w tych obszarach.